Volná místa

TRIGON PLUS s.r.o. je česká obchodní společnost, která výhradně zastupuje řadu významných světových výrobců laboratorní techniky. Nabízí komplexní služby pro malé i velké projekty od předprodejního poradenství, přes dodání zboží včetně spotřebního materiálu, instalací a zaškolení, autorizovaného servisu, validací, revizí a dalších služeb vlastní akreditované zkušební a kalibrační laboratoře. Je členem skupiny TRIGON GROUP a.s., působící jako zástupce výrobců laboratorní techniky především na území České republiky a Slovenska.

Do svého sídla v Čestlicích u Prahy hledáme kandidáty na tyto pozice:

Produktový specialista/Odborný prodejce laboratorní a zdravotnické techniky

Baví Vás přemýšlet o přístrojích a jejich možnostech?

Těší Vás komunikace s lidmi?

Láká Vás pohybovat se ve světě LifeScience, klinických laboratoří, biotechnologií, farma průmyslu atp.?

Hledáme zkušeného produktového specialistu nebo člověka ze spřízněných oborů s chutí stát se produktovým specialistou.

Očekáváme:

  • nejlépe VŠ vzdělání zaměřené na přístrojovou techniku, biologii či chemii
  • praxe s laboratorní nebo zdravotnickou technikou
  • obecný přehled v LifeScience, případně mikrobiologii, biotechnologiích, farma průmyslu atp.
  • komunikativní znalost angličtiny - komunikace se zahraničními výrobci
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • technicky a obchodně zdatnou osobnost
  • ochotu cestovat v rámci Čech (cca 25 % pracovní doby)

Náplň práce:

  • správa části produktového portfolia
  • příprava nabídek a prodej specializovaných laboratorních přístrojů
  • příprava prodejních, technických podkladů, příprava pro marketing
  • technická podpora zákazníků a rozvoj obchodních aktivit
  • vedení obchodních jednání
  • aktivní spolupráce s oddělením servisu, administrativy a marketingu
  • účast na seminářích, kongresech a výstavách

Nabízíme:

  • samostatnou pozici na HPP ve stabilní společnosti (30 let na trhu)
  • příjemné pracovní prostředí v klidné části obce
  • pracovní kolektiv cca 25 osob a užší obchodní tým
  • odpovídající mzdové ohodnocení a roční bonus
  • možnost profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • automobil i k soukromému užívání, mobil, notebook, stravenky, příspěvek na další vzdělávání a dovolenou
  • nástup dle dohody

Technik/servisní technik laboratorní techniky

Do servisního týmu hledáme kolegu na pozici servisní technik.

Rádi bychom našli manuálně zručného technika, kterého těší i vymýšlet a uskutečňovat individuální technická řešení.

  • instalace a samostatný servis specializovaných laboratorních přístrojů u zákazníků převážně v rámci Čech
  • dílenské opravy
  • individuální úpravy přístrojů
  • provádění kontrolních měření v oblasti teplot, tlaku, otáček či rychlosti proudění vzduchu včetně vypracování protokolů
  • komunikace s technickou podporou výrobců v anglickém jazyce
  • účast na školeních u zahraničních výrobců vedených v anglickém jazyce
  • aktivní spolupráce s obchodním oddělením včetně vyhledání technických argumentů pro podporu prodeje

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • praxi se servisem elektrických a mechanických zařízení
  • praxe se servisem laboratorní nebo zdravotnické techniky výhodou
  • praxe se servisem chladicí techniky výhodou
  • vyhláška 50/1978 Sb. min. §6
  • manuální zručnost a technickou kreativitu
  • komunikativní znalost angličtiny na úrovni B1 a výše (občasná e-mailová a telefonická komunikace s výrobci, školení, načítání manuálů)
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • flexibilitu, aktivní přístup k práci
  • komunikačně zdatnou osobnost (komunikace se zákazníky)
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme:

  • přátelský profesionální tým (12 servisních techniků různého zaměření)
  • práci s unikátními technologiemi
  • pestré zákaznické prostředí (věda, výzkum, zdravotnictví atp.)
  • osobní automobil i k soukromému užívání, mobil, notebook, stravenky
  • příspěvek na další vzdělávání a dovolenou
  • kanceláře: Čestlice, působnost: Čechy

Kontaktní údaje:

Bc. Kateřina Vacková
vedoucí kanceláře
tel.: 606 807 312
mail@trigongroup.cz

Položky označené * jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.